Uitslagen 2018

Uitslag Team Challenge

In de twee editie van de “Moved2Help - Team Challenge” namen 23 teams van collega’s, vrienden en leden van serviceclubs het tegen elkaar op in 13 verschillende proeven.

Na een warme, spannende, strijdvolle doch bijzonder sportieve namiddag is er duidelijk wie dit jaar de wisseltrofee voor beste Kempens Team mee naar huis mag nemen.

De Gouden trofee werd gewonnen door “ACT COUNT THINK” met 914 punten, het team van onze gouden sponsor Lambregts & Robben.
De Zilveren trofee ging naar “Virtueel in ’t geel!” met 878 punten, het team van onze bronzen sponsor Studiebureau Van hoorickx.
De Bronzen trofee ging naar “Architects in Motion” met 866 punten, het team van onze zilveren sponsor Architects in Motion.

Verder waren er nog prijzen voor:

  • het zotst verkleed team - Architects in Motion

  • de beste serviceclub – New Generation Rotary Team Kasterlee

We willen alle deelnemende ploegen graag bedanken voor hun enthousiasme en hun inzet om van deze eerste editie van de Team Challenge een spetterend succes te maken.

Volledige uitslag Team Challenge 2018

Nr. Ploegnaam TOTAAL
1 ACT COUNT THINK 914
2 Virtueel in 't geel! 878
3 Architects in Motion 866
4 B&R Group 865
5 The AE Team 833
6 Team Miko Koffie 831
7 Joos Classical 825
8 New Generation Rotary Team Kastel 812
9 movING united 809
10 Onze Jongens 801
11 De FIX'kes 790
12 TO FAST, TO WINDOW 789
13 Masters in Stone 1 781
14 Bioqube to help 745
15 De Farmasie Food & Wine 735
16 NotaHELP(t)! 703
17 De jeugd van tegenwoordig 697
18 Joos Unlimited 696
19 Masters in Stone 2 633
20 Sushi Sauzenshop Chez Georgette 627
21 The Green Machine 614
22 SWV all the way 558
23 Balls & Glory 518
Winnaars Team Challenge 2018 - Moved to Help

Uitslag Zweedse Marathon

Bedankt aan de 6 teams voor hun deelname aan onze Zweedse Marathon!

Het team van PFL mag zich trotse winnaar noemen met een totaaltijd van 3:01:35.
De zilveren medaille ging naar ATAC met een tijd van 3:10:16.
De bronzen medaille werd uitgereikt aan The Arac Brownies met een tijd van 3:35:48

 

 

Volledige uitslag

Plaats Ploegnaam Categorie Tijd Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Gecorrigeerd
1 PFL Mannen 3:10:14 0:25:04 0:36:48 0:59:45 1:08:37 3:01:35
2 ATAC Gemengd 3:19:20 0:22:56 0:43:58 1:01:57 1:10:29 3:10:16
3 The Arac Brownies Dames 3:46:05 0:23:27 0:46:32 1:06:50 1:29:16 3:35:48
4 Team Stubbe Gemengd 4:03:43 0:22:54 0:46:44 1:16:09 1:37:56 3:52:38
5 Yolo asal 2.0 Gemengd 4:06:08 0:25:04 0:51:28 1:14:23 1:35:13 3:54:57
6 De Ark Gemengd 4:29:28 0:31:15 1:03:19 1:19:42 1:35:12 4:17:13

Uitslag per loper

Loper 1 (4,2km):

Plaats Startnummer Naam Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 146 El Bali Ahmed 22:54 11.004 05:27
2 144 Rombouts Suzy 22:56 10.988 05:27
3 141 Derijnck Rhonda 23:27 10.746 05:34
4 142 De Gruyter Sten 25:04 10.053 05:58
5 143 Vermeiren Yanis 25:04 10.053 05:58
6 140 Schillebeeckx Stien 31:15 8.064 07:26

Loper 2 (8,4km):

Plaats Startnummer Naam Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 242 De Kort Simon 36:48 13.696 04:22
2 136 Van Steenbergen Eddy 37:42 13.369 04:29
3 129 Segers Jan 38:06 13.228 04:32
4 244 Vandelaer bart 43:58 11.463 05:14
5 130 Vermeiren Robby 45:20 11.118 05:23
6 241 Van Beek Tinne 46:32 10.831 05:32
7 246 Matthe Sander 46:44 10.785 05:33
8 243 De Jongh Evelien 51:28 9.793 06:07
9 240 Neyens Martine 01:03:20 7.958 07:32

Loper 3 (12,6km):

Plaats Startnummer Naam Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 342 Bayens Lars 59:45 12,653 4:44
2 344 Vammerhalen Nore 1:01:57 12,203 4:55
3 133 Peeters Piet 1:04:56 11,643 5:09
4 341 Geudens Ann 1:06:50 11,312 5:18
5 343 Eysermans Hans 1:14:23 10,164 5:54
6 346 Canters Paul 1:16:09 9,928 6:02
7 340 Nuyens Eveline 1:19:42 9,486 6:19

Loper 4 (16,8km):

Plaats Startnummer Naam Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 442 Brydenbach Tim 1:08:34 14,701 4:04
2 134 Embregts Paul 1:08:37 14,690 4:05
3 444 Paulussen Pieter 1:10:29 14,301 4:11
4 441 Bruyninckx Katrien 1:29:16 11,292 5:18
5 440 Van den Broek Johan 1:35:12 10,588 5:39
6 443 Peeters Caroline 1:35:13 10,586 5:40
7 446 Van Den Ouweland Sandy 1:37:56 10,293 5:49

 

 

Zweedse marathon - Moved to Help 2018