Uitslagen 2019

Uitslag Team Challenge

Tijdens de jubileumeditie van Move(d) to Help vond reeds de derde editie van onze Team Challenge plaats! Niet minder dan 50 teams van collega’s, families, vrienden en leden van serviceclubs namen het tegen elkaar op in 14 verschillende proeven.
Na een spannende, strijdvolle doch bijzonder sportieve namiddag was het duidelijk wie dit jaar de wisseltrofee voor beste Kempens Team mee naar huis mocht nemen.

  • De Gouden trofee werd gewonnen door “ING on the move” met 1109 punten, het team van onze platinum sponsor ING.
  • De Zilveren trofee ging naar “The Lion Kings” met 1090 punten, het team van de serviceclub Lions Turnhout.
  • De Bronzen trofee ging naar “The V-team” met 1026 punten, het team van onze gouden sponsor Vossal.

Verder waren er nog prijzen voorzien voor:

  • het beste vrienden- of familieteam: Mannen Noordkant Vosselaar
  • de beste serviceclub : Lions Turnhout

We willen alle deelnemende ploegen graag bedanken voor hun enthousiasme en hun inzet om van deze derde editie van de Team Challenge een spetterend succes te maken.

Tevens een dikke pluim aan onze platinum sponsors, die een proef gesponsord hebben:

Moved To Help - Platinum Sponsors

Tenslotte veel dank aan volgende partners:

  • Samenlevingsopbouw Energie & Waterprojecten
  • Krik-krak
  • Thomas More
  • In4events

Moved To Help - Partners Team Challenge

Volledige uitslag Team Challenge 2019

Nr. Ploegnaam TOTAAL
1 ING on the move 1109
2 The Lion Kings 1090
3 The V-Team 1026
4 THE Arte(a)m 1023
5 FOF en TOF! 986
6 Mannen Noordkant Vosselaar 901
7 MOVE it like you groove it 881
8 Rotary Kasterlee 879
9 Notariskantoor - N 875
10 DNK aka De Nuttige Kleppers aka De Noorderkempen 862
11 Rotary Hoogstraten 857
12 Team Soudal – Sushishop chez Georgette 844
13 De Kuba Libres 844
14 Sales Mercedes Turnhout 1 838
15 ACT COUNT THINK 2.0 838
16 Alsan Zellien 835
17 G&M Kei Koppen 834
18 AIM 831
19 De Blauwe Ark 830
20 Virtueel in 't Geel 830
21 Joos Print 828
22 Schuermans Advocaten 825
23 asskickING army 816
24 Team Marché 805
25 Rotaract 1 793
26 Party For Life 782
27 VVV Kids 782
28 Amival - A 780
29 RC Arendonk 780
30 Soudal in the wiggel 778
31 SWV All the way 771
32 (AC 1) A Counting SportTeam 766
33 The Green Machine 765
34 Amival - B 752
35 de beren van Van Deuren 751
36 (AC 2) The Woody Woodpeckers 748
37 De Vrolijke Vijzerkes 746
38 Joos Connect 723
39 ACT COUNT THINK 1.0 703
40 Sales Mercedes Turnhout 2 687
41 De Smurfen 683
42 G&M Steen Ezels 681
43 De culinaire vedetten 650
44 Kriks 642
45 Kraks 612
46 All together 607
47 Notariskantoor N2 593
48 De Hartenvrouwen 589
49 Across Health 561
50 TRIK 489

 

 

Team Challenge 2019 - Moved to Help

Uitslag Kolonie Trail Run

De eerste editie van onze Kolonie Trail Run - natuurjogging was meteen een schot in de roos! 
We verwelkomden afgelopen zondag niet minder dan 180 lopers:

  • 109 deelnemers – 12 km
  • 71 deelnemers – 6 km

Een dikke proficiat aan alle deelnemers!

Heel veel dank aan onze partners LevHel en Technofit, voor het welslagen van deze unieke loopwedstrijd.

Volledige uitslag 12 km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 256 Vermonden Wouter Malle 1989 1e Heren 43:41 16,482 3:38
2 221 Mettepenningen Stijn     2e Heren 44:36 16,143 3:43
3 264 Noukens Jan Vosselaar 1982 3e Heren 45:14 15,917 3:46
4 253 Van Looveren Bert     4e Heren 46:23 15,523 3:51
5 211 Geysen Toon     5e Heren 47:36 15,126 3:58
6 208 Dierckx Marne     6e Heren 47:42 15,094 3:58
7 311 Van Delsen Steven Merksplas 1981 7e Heren 48:08 14,958 4:00
8 295 Van Den Hoeck Dieter Sint-Lenaarts 1996 8e Heren 48:19 14,902 4:01
9 240 Onbekend     9e Heren 49:10 14,644 4:05
10 276 Van Steenbergen Eddy Weelde 1961 10e Heren 49:43 14,482 4:08
11 254 Van Laenen Luc Rijkevorsel 1972 11e Heren 50:07 14,366 4:10
12 285 Paulussen Peter Turnhout 1967 12e Heren 50:11 14,347 4:10
13 231 Snoeijs Cedric     13e Heren 50:34 14,239 4:12
14 218 De Backer Kinnie     14e Heren 51:08 14,081 4:15
15 224 Franssen Winston     15e Heren 51:38 13,944 4:18
16 294 Daeleman Steve Beerse 1980 16e Heren 52:03 13,833 4:20
17 277 Bevers Luc Loenhout 1972 17e Heren 52:44 13,654 4:23
18 227 Sas Pieter     18e Heren 53:37 13,429 4:28
19 271 Nijs Steven   1978 19e Heren 53:42 13,408 4:28
20 282 Segers Frank Turnhout 1966 20e Heren 54:02 13,325 4:30
21 239 Van Mechelen Marc     21e Heren 54:08 13,300 4:30
22 222 Kerkhofs Joost   1988 22e Heren 54:25 13,231 4:32
23 284 Van De Laer Bart Tielen 1973 23e Heren 54:40 13,171 4:33
24 243 Snoeijs Merle Rijkevorsel 1991 1e Dames 56:57 12,643 4:44
25 202 Bauters Roel     24e Heren 57:04 12,617 4:45
26 274 Jacobs Luc Beerse 1973 25e Heren 57:10 12,595 4:45
27 283 Rombouts Suzy Turnhout 1975 2e Dames 57:10 12,595 4:45
28 223 Van Der Straeten Johan   1984 26e Heren 57:52 12,442 4:49
29 292 van Ryswyck J Brecht 1978 27e Heren 58:35 12,290 4:52
30 272 Vriens Frank Merksplas 1979 28e Heren 58:38 12,280 4:53
31 230 Goris Andries Ravels 1985 29e Heren 58:41 12,269 4:53
32 300 Saulle Martijn Kasterlee 1976 30e Heren 58:43 12,262 4:53
33 249 Van Meerbergen Gerd     31e Heren 58:46 12,252 4:53
34 296 Veerman Johan Westmalle 1965 32e Heren 59:17 12,145 4:56
35 216 Janssen Shana     3e Dames 59:23 12,125 4:56
36 215 Jacobs Kevin     33e Heren 59:24 12,121 4:57
37 217 De Backer Keyne     34e Heren 59:26 12,114 4:57
38 241 Van Sande Joeri     35e Heren 59:27 12,111 4:57
39 302 Berckvens Jos Beerse 1958 36e Heren 59:41 12,064 4:58
40 268 Van Sprangers Els Rijkevorsel 1983 4e Dames 1:00:07 11,977 5:00
41 287 Willems Erik Vosselaar 1955 37e Heren 1:00:23 11,924 5:01
42 234 Van Aelst Annelies     5e Dames 1:01:03 11,794 5:05
43 288 Lauwrijssens Stijn Merksplas 1993 38e Heren 1:01:30 11,707 5:07
44 303 Van Erwegen Kristin Beerse 1963 6e Dames 1:01:30 11,707 5:07
45 269 Sneyders Eddy Vosselaar 1957 39e Heren 1:01:37 11,685 5:08
46 280 Sellami Hayat Turnhout 1991 7e Dames 1:01:40 11,676 5:08
47 245 Woestenborghs Pol     40e Heren 1:01:41 11,673 5:08
48 263 Geudens Davy Geel 1984 41e Heren 1:02:08 11,588 5:10
49 273 Hendrickx Kristof Arendonk 1979 42e Heren 1:02:10 11,582 5:10
50 297 Hendrickx Dominiek Arendonk 1977 43e Heren 1:02:11 11,579 5:10
51 281 Van beek Tine Weelde 1966 8e Dames 1:02:13 11,572 5:11
52 265 Maes Serge Turnhout 1971 44e Heren 1:02:57 11,438 5:14
53 270 Franssen Jan Brecht 1960 45e Heren 1:03:04 11,416 5:15
54 242 Snoeijs Gitte Rijkevorsel 1988 9e Dames 1:03:43 11,300 5:18
55 289 Hermans Jan Beerse 1993 46e Heren 1:03:51 11,276 5:19
56 293 Van Staeyen Dirk Beerse 1964 47e Heren 1:05:06 11,060 5:25
57 326 Verbraeten Dowe Rijkevorsel   48e Heren 1:05:06 11,060 5:25
58 313 Van Meir Ruben Merksplas 1987 49e Heren 1:05:32 10,987 5:27
59 204 Tournee Jo Wilrijk (Antwerpen) 1978 50e Heren 1:05:35 10,978 5:27
60 233 Torremans Jos     51e Heren 1:06:13 10,873 5:31
61 255 Van echelpoel Elke Rijkevorsel 1984 10e Dames 1:07:20 10,693 5:36
62 226 Roefs A     52e Heren 1:07:40 10,640 5:38
63 304 Van Beirendonck Frederik Turnhout 1973 53e Heren 1:07:47 10,622 5:38
64 306 Van Der Steen Patrick Turnhout 1965 54e Heren 1:07:48 10,619 5:39
65 305 Tornou Michel Turnhout 1969 55e Heren 1:07:48 10,619 5:39
66 219 Cappuyns Sophie Antwerpen 1990 11e Dames 1:07:50 10,614 5:39
67 212 Brughmans Gitte Loenhout 1990 12e Dames 1:07:50 10,614 5:39
68 312 Proost Alix Beerse 1968 56e Heren 1:07:59 10,591 5:39
69 320 Van Aerschot Marc Beerse 1963 57e Heren 1:08:07 10,570 5:40
70 321 Van Aerschot Ines Beerse 1990 13e Dames 1:08:08 10,568 5:40
71 207 De Bael Luc Arendonk 1971 58e Heren 1:08:19 10,539 5:41
72 325 Van Riel Vic Arendonk   59e Heren 1:08:46 10,470 5:43
73 316 Van Den Eynde Dries     60e Heren 1:09:04 10,425 5:45
74 213 Hillen Hild     14e Dames 1:09:25 10,372 5:47
75 232 Tilburgs Frank     61e Heren 1:09:27 10,367 5:47
76 210 Geerts Wim     62e Heren 1:09:29 10,362 5:47
77 201 Bauters Sarah     15e Dames 1:09:35 10,347 5:47
78 248 Mulder Stephanie     16e Dames 1:09:51 10,308 5:49
79 237 Vinckx Hilde     17e Dames 1:10:35 10,201 5:52
80 258 Janssen Bart Merksplas 1986 63e Heren 1:10:35 10,201 5:52
81 235 Verschueren Christel     18e Dames 1:10:38 10,193 5:53
82 257 Janssens Luk Malle 1970 64e Heren 1:11:23 10,086 5:56
83 286 Verdonck Hilde Vosselaar 1957 19e Dames 1:11:23 10,086 5:56
84 205 Langbeen An Wilrijk (Antwerpen) 1983 20e Dames 1:11:44 10,037 5:58
85 267 Van de Paer Rie Beerse 1985 21e Dames 1:12:18 9,959 6:01
86 261 Maes Marjan Vosselaar 1976 22e Dames 1:12:38 9,913 6:03
87 228 Sneyers Lisette     23e Dames 1:13:01 9,861 6:05
88 307 Van Geel Inge Rijkevorsel 1981 24e Dames 1:13:14 9,832 6:06
89 279 De Groof Karine Malle 1963 25e Dames 1:15:07 9,585 6:15
90 251 Van Dooren Christine     26e Dames 1:15:13 9,572 6:16
91 299 Verbruggen Kaat Turnhout 1990 27e Dames 1:15:28 9,541 6:17
92 298 Verbruggen Walter Oud-Turnhout 1963 65e Heren 1:15:29 9,539 6:17
93 308 Mathieu Valerie     28e Dames 1:15:36 9,524 6:18
94 310 Ooms An     29e Dames 1:15:37 9,522 6:18
95 278 Stressels Hildgarde Sint-Lenaarts 1966 30e Dames 1:16:36 9,399 6:23
96 291 Oomen Paula   1968 31e Dames 1:17:09 9,332 6:25
97 290 Verschueren Margriet Unicoten 1966 32e Dames 1:17:10 9,330 6:25
98 203 Schoenmaekers Hanne     33e Dames 1:17:10 9,330 6:25
99 309 Van Rooy Dorien Kasterlee 1983 34e Dames 1:17:12 9,326 6:26
100 260 Maes Marijke Vlimmeren 1971 35e Dames 1:19:02 9,110 6:35
101 236 van Cleemput Gitte     36e Dames 1:22:32 8,724 6:52
102 275 Vermeiren Ann Beerse 1979 37e Dames 1:22:56 8,682 6:54
103 206 De Prest Mario     66e Heren 1:24:01 8,570 7:00
104 220 Meeus Linda     38e Dames 1:24:02 8,568 7:00
105 244 Verlinden Aurora   1982 39e Dames 1:24:45 8,496 7:03
106 252 Jochemns Annelies     40e Dames 1:24:46 8,494 7:03
107 247 Verlinden S.   1983 41e Dames 1:24:50 8,487 7:04
108 238 Van Den Heuvel Ingrid     42e Dames 1:25:19 8,439 7:06
109 246 Woestenborghs Catrine     43e Dames 1:25:19 8,439 7:06

 

Volledige uitslag 6 km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 225 Polders Jeroen     1e Heren 21:54 16,438 3:39
2 141 Vercalsteren Laurens   1992 2e Heren 24:30 14,694 4:05
3 139 Van Echelpoel Kristof     3e Heren 25:13 14,276 4:12
4 12 Vanderhaccen Ferre Hoogstraten 2005 4e Heren 25:39 14,035 4:16
5 111 Engels Tim     5e Heren 25:41 14,017 4:16
6 138 Willems Nick     6e Heren 25:57 13,873 4:19
7 112 Engels Sander     7e Heren 26:23 13,645 4:23
8 117 Canters Paul   1969 8e Heren 26:24 13,636 4:24
9 18 De Breuker Laute Hoogstraten 2007 9e Heren 27:35 13,051 4:35
10 164 Verheyden Wouter Beerse   10e Heren 27:47 12,957 4:37
11 113 Engels Dries     11e Heren 28:03 12,834 4:40
12 118 Leysen Jyrki     12e Heren 28:22 12,691 4:43
13 120 Maes Paul     13e Heren 28:24 12,676 4:44
14 152 Vancampenhout Guy   1965 14e Heren 28:37 12,580 4:46
15 166 Goris Marc Vosselaar 1964 15e Heren 28:56 12,442 4:49
16 140 Vercalsteren Frauke Weelde 1998 1e Dames 29:13 12,322 4:52
17 102 Cambre Sandra     2e Dames 29:33 12,183 4:55
18 126 Wittenberg Marion     3e Dames 29:54 12,040 4:59
19 143 Adriaensen Frie     4e Dames 30:02 11,987 5:00
20 130 Daneels Luk Beerse 1976 16e Heren 30:39 11,746 5:06
21 129 Daneels Jesse Beerse 2000 17e Heren 30:40 11,739 5:06
22 5 Van Uffelen Marc Schoten 1966 18e Heren 31:21 11,483 5:13
23 136 Baetens Jan Beerse 1951 19e Heren 31:34 11,404 5:15
24 9 Knuts Rogier Merksplas 1982 20e Heren 31:44 11,345 5:17
25 8 Lachi David Oud-Turnhout 1980 21e Heren 31:56 11,273 5:19
26 116 Keysers Inge     5e Dames 32:45 10,992 5:27
27 165 Clymans Mia Vosselaar 1966 6e Dames 32:49 10,970 5:28
28 163 Embrechts Wim Vosselaar 1987 22e Heren 32:55 10,937 5:29
29 132 Standaert Steven     23e Heren 33:05 10,882 5:30
30 124 Marien Liliane Sint-Lenaarts 1960 7e Dames 33:26 10,768 5:34
31 133 Van Severen Evie     8e Dames 33:55 10,614 5:39
32 123 Nijs Vincent     24e Heren 33:57 10,604 5:39
33 122 Michielsen Louisa     9e Dames 34:09 10,542 5:41
34 135 Capmans Pascale Tielen 1987 10e Dames 34:37 10,400 5:46
35 153 Geerts Jan     25e Heren 34:37 10,400 5:46
36 1 Sterckx Yvo Averbode 1950 26e Heren 34:38 10,395 5:46
37 107 De Proost Lore     11e Dames 34:56 10,305 5:49
38 161 Van Springel Ingrid Beerse 1961 12e Dames 36:10 9,954 6:01
39 156 Hertogs Ken Turnhout 1988 27e Heren 36:13 9,940 6:02
40 167 Van Den Eynde Chiel     28e Heren 36:13 9,940 6:02
41 157 Desmickt Anais Turnhout 1991 13e Dames 36:13 9,940 6:02
42 168 Van Schelstraete Ellen     14e Dames 36:17 9,922 6:02
43 105 Daems Lore     15e Dames 36:53 9,761 6:08
44 106 Daems Hanne     16e Dames 36:55 9,752 6:09
45 158 Van Dijck Denise Turnhout 1959 17e Dames 37:02 9,721 6:10
46 2 Loquet Femke Rijkevorsel 1987 18e Dames 37:40 9,558 6:16
47 4 Berckmans Mathis Turnhout 2009 29e Heren 37:44 9,541 6:17
48 7 Cornelis Monique     19e Dames 37:53 9,503 6:18
49 14 Meersman Caroline   1979 20e Dames 38:13 9,420 6:22
50 149 Adriaensen Kristien     21e Dames 38:25 9,371 6:24
51 147 Weytjens Lien     22e Dames 38:28 9,359 6:24
52 127 Allaerts Nele Beerse 1975 23e Dames 39:19 9,156 6:33
53 125 Robeyns Dominique Kasterlee 1951 24e Dames 39:22 9,145 6:33
54 6 Ermes Sonja Turnhout 1965 25e Dames 39:41 9,072 6:36
55 259 Loodts Dirk Oud-Turnhout 1965 30e Heren 39:42 9,068 6:37
56 160 Roefs Renild Beerse 1961 26e Dames 40:04 8,985 6:40
57 115 Hu Yolanda     27e Dames 40:13 8,952 6:42
58 109 Delaere Delphine     28e Dames 40:14 8,948 6:42
59 142 Vercalsteren Frank Weelde 1962 31e Heren 40:38 8,860 6:46
60 145 Verhmeldonck Axelle     29e Dames 41:32 8,668 6:55
61 154 Wils Werner   1971 32e Heren 41:34 8,661 6:55
62 155 Mos Inge Ravels 1972 30e Dames 41:36 8,654 6:56
63 119 Neefs Lore   2000 31e Dames 41:40 8,640 6:56
64 134 Geris Ann Geel 1978 32e Dames 43:11 8,337 7:11
65 114 De Wiel Laure     33e Dames 43:49 8,216 7:18
66 110 Destrooper Charlotte     34e Dames 43:52 8,207 7:18
67 108 Luyckx Lynn     35e Dames 43:53 8,204 7:18
68 144 Vanherck Frederik     33e Heren 44:59 8,003 7:29
69 146 Vueghs Mick     34e Heren 44:59 8,003 7:29
70 150 Spoelman Ren     36e Dames 44:59 8,003 7:29
71 151 Pucci Eleni     37e Dames 47:57 7,508 7:59

 

Kolonie Trail Run - Moved to Help 2018